تاریخچه نوآوری و تسلط هوندا بر بازار آمریکا

هوندا اولین شرکت تابعه خارجی خود را در سال 1959 راه اندازی کرد: شرکت هوندا موتور آمریکایی، واقع در لس آنجلس، کالیفرنیا. هوندا با همان موتورسیکلت های قابل اعتماد و مقرون به صرفه ای که با آنها شناخته شده بود، بر بازار موتور سیکلت ایالات متحده تسلط یافت.

آنها به عنوان یک جریان اصلی مقابله با تصویر سرکش تولیدکنندگان آمریکایی عمل کردند و به بیرون آوردن موتورسیکلت از گاراژ و به خیابان ها کمک کردند. بسیاری از موتورسیکلت‌هایی که برای اولین بار سوار می‌شوند، شروع به کار با موتورسیکلت هوندا کردند.

هوندا میلیونمین موتورسیکلت خود را در سال 1968 فروخت و سال بعد آنها به دنبال ایجاد انقلابی در صنعت با آنچه “موتورسیکلت قرن” CB750 نامیدند، بودند و قیمت موتور هوندا 250 به مراتب بالاتر رفته است.

هوندا با روحیه نوآوری که در موتورسیکلت های خود قرار می دهد، خود را به جلو سوق داده است. این سنت امروزه در جدیدترین سری موتورسیکلت های هوندا با کارایی بالا زنده نگه داشته شده است. تن ماهی چند دقیقه باید بجوشد را به شما خواهیم گفت.

موتور هوندا

موتورسیکلت های هوندا از رزمناوهای قدرتمند و پر بار مانند Gold Wing گرفته تا موتورسیکلت سوپراسپرت سریع برق آسا RC213V-S، این صنعت را به سمت قلمرو طراحی جدید سوق داده اند و کاور مبل بسیار ساده است.

هوندا با هر سبکی از دوچرخه که توسعه می دهد، به طور مداوم مطابق با دیدگاه بنیانگذار خود مبنی بر عدم رعایت استانداردهای تعیین شده، نوآوری می کند و طرز تهیه ترشی مخلوط فوری انتخاب خوبی می باشد.

تاریخچه نوآوری و تسلط هوندا بر بازار آن را به تولیدکننده ای تبدیل کرده است که باید به آن توجه کرد و موتورسیکلت های قابل اعتماد آنها تنها یکی از بسیاری از وسایل نقلیه عالی آنها هستند.

 • منابع:
  1. History of Honda Motorcycles
 • تبلیغات: 
  1. کلید خوشبختی تنها در فروش این کالاها می باشد
  2. بهترین روشهای شاد بودن و شاد زندگی کردن
  3. می توانید با مسیر درست پولدار شوید
  4. چند راه ساده برای رسیدن به کامیابی و موفقیت در زندگی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.