حوله تن پوش گلرنگ در نمایشگاه های محلی با قیمتی باور نکردنی به فروش رسید

حوله تن پوش گلرنگ نمایشی زیرگونه ای از حوله های معمولی حمام یا دستی است که با تزئینات ابریشمی، توری یا کتانی، هدف اصلی آن زیباتر ساختن آن است.

از آنها برای ایجاد یک لمس اضافی، به ویژه در حمام، به ویژه در ایالات متحده استفاده می شود. از آنها برای خشک کردن چیزی استفاده نکنید، زیرا شستشوی معمولی و قلاب حوله معمولی آنها را خراب می کند (قسمت تزئین شده خاصیت ارتجاعی متفاوتی دارد).

حوله ورزشی یا بابونه حوله ای است که توسط شناگران و غواصان استفاده می شود، حوله ای فوق العاده جاذب است که آب را خشک می کند و زمانی که خیلی خیس می شود می توان آن را با فشار از آب خارج کرد تا بتوان دوباره از آن استفاده کرد.

حوله عرق گیر اغلب از نظر اندازه شبیه به حوله دستی است و می توان از آن در باشگاه ها برای خشک کردن دستگاه ها پس از استفاده استفاده کرد.

حوله چای (انگلیسی انگلیسی) یا حوله ظرفشویی (انگلیسی آمریکایی) پارچه ای است که برای خشک کردن ظروف، کارد و چنگال و غیره پس از شستن آنها استفاده می شود.

حوله

در انگلستان قرن هجدهم، حوله چای یک پارچه کتانی مخصوص بود که بانوی خانه برای خشک کردن ست چای چینی ارزشمند و گران قیمت خود استفاده می کرد.

خادمان برای چنین کار ظریفی بیش از حد دست و پا چلفتی در نظر گرفته می شدند، اگرچه خدمتکاران پس از اتمام وظایف اصلی خود، وظیفه ی بستن پارچه کتانی را با دست داشتند.

امروزه حوله های چای رنگ شده سوغاتی های کلکسیونی جذابی هستند و گاهی اوقات به عنوان تزیین دیوار در رستوران های اروپا استفاده می شوند.

پارچه شستشو، پارچه شستشو، فلانل یا پارچه صورت، مربع کوچکی به اندازه عرض یک حوله دستی است و با خیس کردن و مالیدن صابون روی پارچه و سپس استفاده از حوله برای مالیدن صابون روی پوست استفاده می شود.

این کار ساییدگی را افزایش می‌دهد و می‌تواند سلول‌های مرده پوست را از اپیدرم به طور موثرتر از استفاده و مالیدن صابون با دست پاک کند.

حوله مرطوب (oshibori) در ژاپن برای تمیز کردن دست ها قبل از غذا استفاده می شود. اغلب به مشتریان ایزاکایا داده می شود.